Ürünler

05-LEVELUK JR IV

JrIV, enerji tüketimini azaltan dört katı elektrot plakasına sahiptir. Katı platin kaplı titanyum plakalar sayesinde bu ünite hala güçlü asit ve güçlü Kangen suları üretebilmektedir.

Daha düşük güç tüketimi ve daha az plaka nedeniyle bu makine yalnızca bekarlar veya çiftler için önerilir. Aileler, gerekli çıktı miktarı nedeniyle yukarıdaki daha sağlam modellerden birini düşünmelidir.

Genç Model

JrIV, enerji tüketimini azaltan dört adet katı elektrot plakasına sahiptir. Daha düşük güç tüketimi ve daha az plaka nedeniyle bu makine, Enagic'in "başlangıç" modellerinden biri olarak kabul edilir. Şunları üretir: Güçlü Kangen Suyu, Kangen Suyu ® , Nötr Su, Güzellik Suyu ve Güçlü Asidik Su.

Kullanımı Süper Kolay

Sadece bir tuşa dokunarak seçtiğiniz 4 sudan herhangi birine erişebilirsiniz. Makineniz seçtiğiniz suyu onaylayacak ve birkaç dakika içinde makineniz sağlıklı, iyonize su üretecektir. Hatta JrIV'niz, su filtresini değiştirme zamanı geldiğinde LCD Paneldeki bir mesaj ve sesli uyarı aracılığıyla sizi bilgilendirecektir.

4 Titanyum Plaka

JrIV, enerji tüketimini azaltan dört katı elektrot plakasına sahiptir. Katı platin kaplı titanyum plakalar sayesinde bu ünite hala güçlü asit ve güçlü Kangen suları üretebilmektedir. Daha düşük güç tüketimi ve daha az plaka nedeniyle bu makine yalnızca bekarlar veya çiftler için önerilir.

Elektroliz Artırıcı Tankı

Elektroliz artırıcı için yerleşik tank, sizi güçlü asitli su ve güçlü Kangen Suyu elde etmek için gerekli olan elektroliz artırıcıyı koyma zahmetinden kurtarır ve mükemmel etkilere sahip bu tür suyu istikrarlı ve sürekli olarak üretmenize olanak tanır.

Kullanıcı dostu

Sadece bir tuşa dokunarak seçtiğiniz 4 sudan herhangi birine erişebilirsiniz.

Otomatik Temizleme

Mikrobilgisayar tarafından periyodik olarak kontrol edilir.

Akıllı Filtre Teknolojisi

Filtreleri değiştirme zamanının geldiğini makinenizin size söylemesine izin verin

 

Ürün Özellikleri

Elektrot plakaları:  
Plaka boyutu: (mm) 135x75
Negatif ORP: (mV) -450  
PH Aralığı: 2,5 - 11,5
Oluşturur: 5 su türü 
Güç: (W) 120
Toplam ağırlık: (kg) 5.3
Boyutlar GHD: (mm) 264x338x171
Üretim hızı: (l/dak) Kangen Water ® : 3,0 - 4,9
Asidik Su: 0,2 - 1,9
Kuvvetli Asidik Su: 0,3 - 0,7
Kullanım kolaylığı: Tam otomatik ünite
Diller:
Garanti: (yıl) 3